Last games
W
|
H
|
A
|
H
|
A
|
|
|
|
H
|
A
|
H
|
|
H
|
|
|
H
|
D
|
|
|
|
|
H
|
H
|
A
|
|
|
|
|
|
|
H
|
|
L
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A
|
|
A
|
|
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
6 |
4 |
2 |
- |
2.33 |
12:1 |
113 |
Away record |
4 |
1 |
1 |
2 |
1.00 |
7:9 |
341 |
Overall balance |
10 |
5 |
3 |
2 |
1.80 |
19:10 |
204 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Apr 7, 2024 |
2:00 PM |
H |
|
|
Dinamo-Vologda |
? |
140 |
0:0 |
2 |
Sat Apr 13, 2024 |
12:00 PM |
A |
|
|
Chertanovo |
? |
151 |
2:2 |
3 |
Sun Apr 21, 2024 |
1:00 PM |
H |
|
|
DinSPb |
? |
126 |
2:0 |
4 |
Sun Apr 28, 2024 |
2:00 PM |
A |
|
|
Torpedo Vlad. |
? |
634 |
1:2 |
5 |
Sun May 5, 2024 |
2:00 PM |
H |
|
|
Enisey 2 |
? |
102 |
3:0 |
6 |
Sun May 12, 2024 |
2:00 PM |
A |
|
|
Znamya Truda |
? |
280 |
4:2 |
7 |
Sat May 18, 2024 |
12:00 PM |
H |
|
|
Baltika-BFU |
? |
100 |
2:0 |
8 |
Sun May 26, 2024 |
3:00 PM |
A |
|
|
Energia V. Luki |
? |
300 |
2:1 |
9 |
Sat Jun 1, 2024 |
1:00 PM |
H |
|
|
FC Tver |
? |
145 |
0:0 |
10 |
Fri Jun 7, 2024 |
1:00 PM |
H |
|
|
Zvezda S-Pb |
? |
66 |
5:1 |
11 |
Thu Jun 13, 2024 |
Unknown |
A |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
|
|
-:- |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 23, 2023 |
2:00 PM |
A |
(6.)
|
|
DinSPb (9.) |
4-1-4-1 |
425 |
1:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
11:00 AM |
H |
(15.)
|
|
Khimik Dzer. (5.) |
4-1-4-1 |
50 |
0:1 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
3:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Dinamo Kirov (10.) |
4-1-4-1 |
895 |
2:0 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
1:15 PM |
A |
(18.)
|
|
Zvezda S-Pb (17.) |
4-1-4-1 |
168 |
2:3 |
5 |
Sun Aug 20, 2023 |
3:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Torpedo 2 (12.) |
4-1-4-1 |
156 |
1:0 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
FC Tver (16.) |
4-1-4-1 |
220 |
0:1 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Electron (18.) |
4-1-4-1 |
75 |
0:2 |
8 |
Fri Sep 8, 2023 |
5:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Znamya Truda (12.) |
4-1-4-1 |
230 |
4:1 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
3:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Dynamo 2 (7.) |
4-1-4-1 |
368 |
2:3 |
10 |
Sun Sep 24, 2023 |
10:00 AM |
A |
(13.)
|
|
Enisey 2 (14.) |
3-4-2-1 |
86 |
2:2 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
1:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Irkutsk (4.) |
3-1-4-2 |
96 |
1:1 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
4:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (2.) |
3-1-4-2 |
618 |
1:3 |
13 |
Sun Oct 15, 2023 |
2:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Energia V. Luki (15.) |
3-1-4-2 |
52 |
1:0 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
2:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Torpedo Vlad. (18.) |
3-1-4-2 |
474 |
0:1 |
15 |
Sun Oct 29, 2023 |
1:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Baltika-BFU (8.) |
3-1-4-2 |
75 |
1:0 |
16 |
Sat Nov 4, 2023 |
12:00 PM |
A |
(7.)
|
|
Zorkiy (8.) |
3-1-4-2 |
368 |
1:4 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
12:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Dinamo-Vologda (10.) |
3-1-4-2 |
96 |
1:1 |
Table section 2. Division B 2024