Profile
Name in home country:
Чембулатов Максим Валерьевич
Date of birth/Age:
Jan 9, 1991 (33)
Citizenship:
Russia
Residence:
Kostroma
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division A (Phase 1)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
6 | Aug 19, 2023 | Veles Moscow | Irtysh Omsk | 0:0 | 4 | - | - | - | |||||||||
7 | Aug 27, 2023 | Amkar Perm | Rodina 2 Moscow | 0:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
8 | Sep 1, 2023 | Chertanovo | Forte Taganrog | 5:0 | 2 | - | 1 | 1 | |||||||||
11 | Sep 23, 2023 | Irtysh Omsk | Murom | 0:0 | 2 | - | 1 | - | |||||||||
18 | Nov 11, 2023 | Chertanovo | Avangard Kursk | 2:1 | 5 | - | - | 2 |
2. Division A (Phase 2)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Mar 3, 2024 | Chelyabinsk | Rodina 2 Moscow | 2:1 | 2 | - | - | 1 | |||||||||
3 | Mar 18, 2024 | Novosibirsk | Ufa | 0:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
5 | Mar 30, 2024 | Rotor Volgograd | M. Lipetsk | 3:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
8 | Apr 13, 2024 | Torpedo Miass | Volga Uljanovsk | 2:1 | 2 | - | - | - | |||||||||
10 | Apr 24, 2024 | Krasnodar 2 | Murom | 1:2 | 1 | - | 1 | - |
Russian Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Fourth Round | Sep 27, 2023 | Dinamo Bryansk | Shinnik | 1:3 | - | - | - | - | |||||||||
Fifth Round | Oct 18, 2023 | Dinamo Vlad. | Rotor Volgograd | 1:0 | 1 | - | - | - | |||||||||
Sixth Round | Nov 1, 2023 | Forte Taganrog | SKA Khabarovsk | 0:2 | 8 | 1 | - | - |
1.Division
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
13 | Oct 8, 2023 | Rubin 2 (3.) | Torpedo Miass (1.) | 1:2 | 5 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 23, 2023 | DinSPb (9.) | Rodina-M Moscow (6.) | 1:0 | 6 | - | - | - | |||||||||
9 | Sep 17, 2023 | Khimik Dzer. (2.) | Irkutsk (4.) | 2:0 | 2 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Jul 28, 2023 | Kolomna (18.) | Krasnoe Znamya (11.) | 0:1 | 6 | 1 | - | - | |||||||||
4 | Aug 13, 2023 | FK Kaluga (2.) | Kosmos Dolgopr. (7.) | 2:0 | 2 | - | - | - |